Přístroje a systémy pro měření a analýzu signálů hluku a vibrací
Úvod / Systémy pro monitorování a diagnostiku provozního stavu strojů

Společnost

Naše jméno Brüel & Kjaer Vibro

Naše jméno má jasně sdělit, že jsme silnou globální společností s vizemi do budoucna, která  vznikla sloučením společností Brüel & Kjaer Condition Monitoring Systems a Schenck Vibro.

Jména Brüel & Kjaer a Schenck  představovala  firmy s dlouhou a úspěšnou historií, na kterou v plné šíři navazujeme. Věříme, že se v naši nové identitě lépe odráží i naše obchodní a technické zaměření.

Strategie Brüel & Kjaer Vibro

Cílem společnosti Brüel & Kjaer Vibro je nabízet takové produkty, které řeší problémy zákazníků v oblasti bezpečnostního a diagnostického monitorování strojů. Strategií pro dosažení tohoto cíle je zohlednění nejen technických, ale i ekonomických potřeb a možností zákazníka.

Struktura Brüel & Kjaer Vibro

Společnost Brüel & Kjaer Vibro tvoří dva výrobní podniky (v Německu a Dánsku), servisní střediska a rozsáhlá mezinárodní prodejní síť. Spolupracujeme s více než 45 externími distributory. Vlastníkem společnosti Brüel & Kjaer Vibro je britská firma Spectris plc, s ročním obratem kolem 540 milionů Ł.

 

Zeptejte se nás

Jméno a přijmení:
E-mail / Telefon:
Opište:captcha
 
 

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Společnost Spectris Praha spol. s r.o. uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Tato data shromažďujeme za účelem identifikace Vás jako zákazníka, komunikace s Vámi, realizace obchodního případu.

Vážíme si Vaší důvěry, chráníme Vaše osobní data před zneužitím a respektujeme Vaše soukromí. Jsme si vědomi skutečnosti, že Vaše data jsou důvěrná a nejsou poskytována třetím subjektům. Vaše data jsou zabezpečena, uchovávána a používána v souladu s platnými zákony České republiky.

Potvrzením souhlasíte se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v naší databázi a to až do doby vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním, a to buď písemně na adresu sídla Společnosti nebo elektronicky emailem na adresu: info@spectris.cz.Aktuality

ZMĚNA výhradního ...

17. 11. 2015

Rádi bychom Vás informovali o organizačních změnách souvisejících se ...

VI-6080 – nový ON-LINE ...

25. 03. 2015

Nový 8-mi kanálový interface VI-6080 nového ON-LINE diagnostického ...

VIBROTEST 80 - kompaktní ...

01. 09. 2014

Lehký, univerzální a snadno ovladatelný - VIBROTEST 80 stanovuje nové ...

 
 
loading